Odkládací stolek 39x28x41cm, mdf, bělený dub, ANT-E1081 BUK
Odkládací stolek 39x28x41cm, mdf, bělený dub, ANT-E1081 BUK
Sada dvou nočních stolků v přírodní béžové barvě s bílými čely zásuvek nabízí praktické řešení pro uspořádání prostoru vedle postele. Vyrobeny jsou z MDF s matnou povrchovou úpravou v dekoru běleného dubu, která zajišťuje snadnou údržbu a odolnost proti běžnému opotřebení. Každý stolek disponuje jednou zásuvkou s jednoduchou úchytkou a otevřeným úložným prostorem pod ní, ideálním pro uložení knih nebo drobných předmětů. Kompaktní rozměry 39 × 27,6 × 41 cm umožňují snadné umístění i do menších prostor. Stabilní provedení MDF materiálu zaručuje dlouhou životnost a pevnost stolku.
Odkládací stolek 39x28x41cm, mdf, bělený dub, ANT-E1081 BUK
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Sada dvou nočních stolků v přírodní béžové barvě s bílými čely zásuvek nabízí praktické řešení pro uspořádání prostoru vedle postele. Vyrobeny jsou z MDF s matnou povrchovou úpravou v dekoru běleného dubu, která zajišťuje snadnou údržbu a odolnost proti běžnému opotřebení. Každý stolek disponuje jednou zásuvkou s jednoduchou úchytkou a otevřeným úložným prostorem pod ní, ideálním pro uložení knih nebo drobných předmětů. Kompaktní rozměry 39 × 27,6 × 41 cm umožňují snadné umístění i do menších prostor. Stabilní provedení MDF materiálu zaručuje dlouhou životnost a pevnost stolku.
| Unikátní číslo produktu | 349301 |
|---|---|
| materiál | MDF |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 28 cm |
| Nosnost (kg) | 75 kg |
| Šířka (cm) | 39 cm |
| Typ podnože | Obvodová |
| Výška (cm) | 41 cm |
| Barva nohou | bílá |
| Skupina zboží | Odkládací stolek |
| Hmotnost - netto (kg) | 12,2 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 12,7 kg |
| Materiál nohou | MDF |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Úložný prostor |
| Tloušťka desky (cm) | 1,3 cm |
| Materiál desky | MDF |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozklad | NÉ |
| Povrchová úprava | Matný |
| Dekor desky | bělený dub |
| Karton1 | 46,5x31,5x19,5 |
| Barva (vyberte) | béžová#eup349301euv1 |
| Styl | Moderní |





