Odkládací stolek 44x44x56cm, mdf, divoký dub, CT-G1005 OAK
Odkládací stolek 44x44x56cm, mdf, divoký dub, CT-G1005 OAK
Moderní přístavný stolek značky Autronic spojuje minimalistický design a funkčnost. Kulaté desky v dekoru divokého dubu dodávají stolku přírodní eleganci, zatímco černě lakovaný kovový rám zajišťuje stabilitu a odolnost. Dvě praktické police nabízí dostatek prostoru pro uložení dekorací, knih nebo šálku kávy. Díky svému univerzálnímu vzhledu je tento stolek ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Vneste do svého interiéru styl a praktičnost s tímto nadčasovým kouskem!
Odkládací stolek 44x44x56cm, mdf, divoký dub, CT-G1005 OAK
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní přístavný stolek značky Autronic spojuje minimalistický design a funkčnost. Kulaté desky v dekoru divokého dubu dodávají stolku přírodní eleganci, zatímco černě lakovaný kovový rám zajišťuje stabilitu a odolnost. Dvě praktické police nabízí dostatek prostoru pro uložení dekorací, knih nebo šálku kávy. Díky svému univerzálnímu vzhledu je tento stolek ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Vneste do svého interiéru styl a praktičnost s tímto nadčasovým kouskem!
| Unikátní číslo produktu | 349373 |
|---|---|
| materiál | MDF |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 44 cm |
| Šířka (cm) | 44 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 56 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Odkládací stolek |
| Hmotnost - netto (kg) | 3,09 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 3,5 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Úložný prostor |
| Tloušťka desky (cm) | 1,5 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 1,5x1,5 |
| Světlá výška (cm) | 10,5 |
| Materiál desky | MDF |
| Tvar desky | kruhový |
| Rozklad | NÉ |
| Dekor desky | Divoký dub |
| Karton1 | 59x44,5x4,5 |
| Barva (vyberte) | přírodní#eup349373euv1 |





