Odkládací stolek 45x45x50cm, mdf, černá, AKF-E1028 BK
Odkládací stolek 45x45x50cm, mdf, černá, AKF-E1028 BK
Odkládací stolek značky Autronic kombinuje praktický design s moderními funkcemi. Kulatá deska o průměru 45 cm je vyrobena z MDF s černým dekorem, který snadno zapadne do různých interiérů. Stabilní kovové nohy zajišťují pevnou oporu, zatímco textilní koš pod deskou nabízí úložný prostor pro drobnosti. Součástí stolku je elektrická zásuvka se dvěma standardními výstupy a dvěma USB porty, které umožňují pohodlné nabíjení elektroniky přímo u stolu. Napájecí kabel je připevněn k rámu stolku, což usnadňuje organizaci prostoru a zabraňuje zamotání. Výška stolku je 50 cm, což jej činí vhodným jako přístavný nebo odkládací stolek v obývacím pokoji či pracovně.
Odkládací stolek 45x45x50cm, mdf, černá, AKF-E1028 BK
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Odkládací stolek značky Autronic kombinuje praktický design s moderními funkcemi. Kulatá deska o průměru 45 cm je vyrobena z MDF s černým dekorem, který snadno zapadne do různých interiérů. Stabilní kovové nohy zajišťují pevnou oporu, zatímco textilní koš pod deskou nabízí úložný prostor pro drobnosti. Součástí stolku je elektrická zásuvka se dvěma standardními výstupy a dvěma USB porty, které umožňují pohodlné nabíjení elektroniky přímo u stolu. Napájecí kabel je připevněn k rámu stolku, což usnadňuje organizaci prostoru a zabraňuje zamotání. Výška stolku je 50 cm, což jej činí vhodným jako přístavný nebo odkládací stolek v obývacím pokoji či pracovně.
| Unikátní číslo produktu | 349287 |
|---|---|
| materiál | MDF |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 45 cm |
| Šířka (cm) | 45 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 50 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Odkládací stolek |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Odkládací prostor |
| Materiál desky | MDF |
| Tvar desky | kruhový |
| Rozklad | NÉ |
| Dekor desky | černá |
| Karton1 | 52,5x50,5x12,5 |
| Barva (vyberte) | černá#eup349287euv1 |
| Styl | Moderní |




