Odkládací stolek 45x45x50cm, mdf, kašmír, AKF-E1023 CRM
Odkládací stolek 45x45x50cm, mdf, kašmír, AKF-E1023 CRM
Odkládací stolek s kulatou deskou o průměru 45 cm a výškou 50 cm nabízí praktický doplněk do obývacího pokoje či ložnice. Deska je vyrobena z MDF s kašmírovým dekorem v béžovém odstínu, který působí jemně a neutrálně. Pod deskou je umístěn textilní koš v krémové barvě, který poskytuje prostor pro uložení drobných předmětů a pomáhá udržet pořádek. Kovové nohy v béžovém provedení zajišťují stabilitu a pevnost stolku. Celkový design kombinuje funkčnost s nenápadným moderním stylem vhodným do různých interiérů.
Odkládací stolek 45x45x50cm, mdf, kašmír, AKF-E1023 CRM
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Odkládací stolek s kulatou deskou o průměru 45 cm a výškou 50 cm nabízí praktický doplněk do obývacího pokoje či ložnice. Deska je vyrobena z MDF s kašmírovým dekorem v béžovém odstínu, který působí jemně a neutrálně. Pod deskou je umístěn textilní koš v krémové barvě, který poskytuje prostor pro uložení drobných předmětů a pomáhá udržet pořádek. Kovové nohy v béžovém provedení zajišťují stabilitu a pevnost stolku. Celkový design kombinuje funkčnost s nenápadným moderním stylem vhodným do různých interiérů.
| Unikátní číslo produktu | 349285 |
|---|---|
| materiál | MDF |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 45 cm |
| Nosnost (kg) | 35 kg |
| Šířka (cm) | 45 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 50 cm |
| Skupina zboží | Odkládací stolek |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Odkládací prostor |
| Materiál desky | MDF |
| Tvar desky | kruhový |
| Rozklad | NÉ |
| Dekor desky | kašmír |
| Karton1 | 49,5x47,5x8 |
| Barva (vyberte) | béžová#eup349285euv1 |
| Styl | Moderní |






