Odkládací stolek 50x50x52cm, mdf, old wood, AF-076 OLW
Odkládací stolek 50x50x52cm, mdf, old wood, AF-076 OLW
Set dvou konferenčních stolků značky Autronic je ideální volbou pro moderní i industriální interiéry. Stoly se vyznačují minimalistickým designem s pevnou kovovou konstrukcí v černé barvě a deskou s přírodním dekorem dřeva. Díky praktickému provedení lze stolky snadno využít samostatně nebo společně, což zajišťuje variabilitu při uspořádání prostoru. Tento set přináší nejen funkčnost, ale také styl, který zaručeně oživí každý obývací pokoj. Skvělý doplněk pro útulný a moderní domov!
Odkládací stolek 50x50x52cm, mdf, old wood, AF-076 OLW
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Set dvou konferenčních stolků značky Autronic je ideální volbou pro moderní i industriální interiéry. Stoly se vyznačují minimalistickým designem s pevnou kovovou konstrukcí v černé barvě a deskou s přírodním dekorem dřeva. Díky praktickému provedení lze stolky snadno využít samostatně nebo společně, což zajišťuje variabilitu při uspořádání prostoru. Tento set přináší nejen funkčnost, ale také styl, který zaručeně oživí každý obývací pokoj. Skvělý doplněk pro útulný a moderní domov!
| Unikátní číslo produktu | 349246 |
|---|---|
| materiál | MDF |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 50 cm |
| Šířka (cm) | 50 cm |
| Typ podnože | Obvodová |
| Výška (cm) | 52 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Odkládací stolek |
| Hmotnost - netto (kg) | 8 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 8,5 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Stabilní kovová podnož |
| Tloušťka desky (cm) | 1,5 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 1,5x1,5 |
| Světlá výška (cm) | 48,5 |
| Materiál desky | MDF |
| Tvar desky | Čtvercový |
| Rozklad | NÉ |
| Dekor desky | Staré dřevo |
| Karton1 | 53x51,5x7,5 |
| Barva (vyberte) | hnědá#eup349246euv1 |







