Odkládací stolek 53x53x46cm, mdf, divoký dub, CT-G1145 OAK
Odkládací stolek 53x53x46cm, mdf, divoký dub, CT-G1145 OAK
Sada dvou odkládacích stolků značky Autronic spojuje moderní design a funkčnost. Kulaté desky v přírodním dekoru skvěle kontrastují s černými kovovými nohami, což vytváří elegantní industriální vzhled. Stoly lze snadno zasunout pod sebe, což šetří prostor a zvyšuje jejich praktické využití. Jsou ideální do obývacího pokoje k odložení nápojů, knih nebo dekorací. Díky pečlivému zpracování a kvalitním materiálům je tato sada stylovým a odolným doplňkem každého interiéru. Menší stolek je o průměru 43cm a výšce 37cm.
Odkládací stolek 53x53x46cm, mdf, divoký dub, CT-G1145 OAK
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Sada dvou odkládacích stolků značky Autronic spojuje moderní design a funkčnost. Kulaté desky v přírodním dekoru skvěle kontrastují s černými kovovými nohami, což vytváří elegantní industriální vzhled. Stoly lze snadno zasunout pod sebe, což šetří prostor a zvyšuje jejich praktické využití. Jsou ideální do obývacího pokoje k odložení nápojů, knih nebo dekorací. Díky pečlivému zpracování a kvalitním materiálům je tato sada stylovým a odolným doplňkem každého interiéru. Menší stolek je o průměru 43cm a výšce 37cm.
| Unikátní číslo produktu | 349381 |
|---|---|
| materiál | MDF |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 53 cm |
| Šířka (cm) | 53 cm |
| Typ podnože | Obvodová |
| Výška (cm) | 46 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Odkládací stolek |
| Hmotnost - netto (kg) | 7,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 8 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Možnost umístění stolků pod sebe |
| Tloušťka desky (cm) | 1,5 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 1,3x1,3 |
| Světlá výška (cm) | 43 |
| Materiál desky | MDF |
| Tvar desky | kruhový |
| Rozklad | NÉ |
| Dekor desky | Divoký dub |
| Karton1 | 57x54x7,5 |
| Barva (vyberte) | přírodní#eup349381euv1 |







