Odkládací stolek 55x32x66cm, mdf, bělený dub, AKF-E1012 CRM
Odkládací stolek 55x32x66cm, mdf, bělený dub, AKF-E1012 CRM
Odkládací stolek s rozměry 55 × 32 × 65,8 cm kombinuje desku a spodní polici z MDF s dekorem běleného dubu a pevnou kovovou konstrukcí v bílé barvě. Matný povrch desky usnadňuje údržbu a odolává běžnému opotřebení. Kovová konstrukce je doplněna o čtyři kolečka, která umožňují snadnou mobilitu stolku a jeho flexibilní umístění v prostoru. Praktický odkládací prostor na spodní polici nabízí další místo pro uložení drobných předmětů nebo dekorací. Kompaktní rozměry a stabilní provedení zajišťují univerzální využití v domácnostech i kancelářích.
Odkládací stolek 55x32x66cm, mdf, bělený dub, AKF-E1012 CRM
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Odkládací stolek s rozměry 55 × 32 × 65,8 cm kombinuje desku a spodní polici z MDF s dekorem běleného dubu a pevnou kovovou konstrukcí v bílé barvě. Matný povrch desky usnadňuje údržbu a odolává běžnému opotřebení. Kovová konstrukce je doplněna o čtyři kolečka, která umožňují snadnou mobilitu stolku a jeho flexibilní umístění v prostoru. Praktický odkládací prostor na spodní polici nabízí další místo pro uložení drobných předmětů nebo dekorací. Kompaktní rozměry a stabilní provedení zajišťují univerzální využití v domácnostech i kancelářích.
| Unikátní číslo produktu | 349283 |
|---|---|
| materiál | MDF |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 32 cm |
| Nosnost (kg) | 50 kg |
| Šířka (cm) | 55 cm |
| Výška (cm) | 66 cm |
| Barva nohou | béžová |
| Skupina zboží | Odkládací stolek |
| Hmotnost - netto (kg) | 6 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 6,5 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Odkládací prostor |
| Tloušťka desky (cm) | 1,5 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 1,5 x 1,5 |
| Materiál desky | MDF |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozklad | NÉ |
| Povrchová úprava | Matný |
| Dekor desky | bělený dub |
| Karton1 | 65x39x10 |
| Barva (vyberte) | béžová#eup349283euv1 |
| Styl | Moderní |







