Odkládací stolek 55x35x25cm, bambus, bambus, DR-B070 NAT
Odkládací stolek 55x35x25cm, bambus, bambus, DR-B070 NAT
Skládací stolek na notebook z masivního bambusu v přírodním odstínu nabízí praktické a estetické řešení pro práci i odpočinek. Deska stolku je rozdělena na dvě části, přičemž hlavní část je nastavitelná do několika úhlů a opatřená větracími otvory pro lepší chlazení zařízení. Vedlejší plocha slouží jako odkládací prostor například na myš nebo šálek. Pevné nohy z masivního bambusu jsou vybaveny protiskluzovými koncovkami a umožňují snadné skládání pro úsporu místa při skladování či přepravě. Díky kvalitnímu přírodnímu materiálu se stolek snadno udržuje a je navržen pro dlouhou životnost.
Odkládací stolek 55x35x25cm, bambus, bambus, DR-B070 NAT
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Skládací stolek na notebook z masivního bambusu v přírodním odstínu nabízí praktické a estetické řešení pro práci i odpočinek. Deska stolku je rozdělena na dvě části, přičemž hlavní část je nastavitelná do několika úhlů a opatřená větracími otvory pro lepší chlazení zařízení. Vedlejší plocha slouží jako odkládací prostor například na myš nebo šálek. Pevné nohy z masivního bambusu jsou vybaveny protiskluzovými koncovkami a umožňují snadné skládání pro úsporu místa při skladování či přepravě. Díky kvalitnímu přírodnímu materiálu se stolek snadno udržuje a je navržen pro dlouhou životnost.
| Unikátní číslo produktu | 349404 |
|---|---|
| materiál | Bambus |
| Demontované | NÉ |
| Hloubka (cm) | 35 cm |
| Nosnost (kg) | 3 kg |
| Šířka (cm) | 55 cm |
| Typ podnože | 2 Nohy |
| Výška (cm) | 25 cm |
| Skupina zboží | Odkládací stolek |
| Hmotnost - netto (kg) | 2,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 3 kg |
| Materiál nohou | Masiv |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 6 |
| Rozměr nohy (cm) | 3 x 2 |
| Materiál desky | Masiv |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozklad | ano |
| Dekor desky | Bambus |
| Karton1 | 56x36x27,5 |
| Barva (vyberte) | přírodní#eup349404euv1 |
| Styl | Moderní |



















