Odkládací stolek 60x40x45cm, mdf, bílá, AF-3011 WT - Dekor: Matný
Odkládací stolek 60x40x45cm, mdf, bílá, AF-3011 WT
Vášnivě diskutujte, nebo si odpočiňte při neformálních rozhovorech u autentického konferenčního stolku Autronic Industrial. Stolek vyzařuje minimalistický šarm díky bílé dřevěné desce z MDF a vnese do pracovního prostoru i domova uvolněnou, ale přesto sofistikovanou atmosféru. Atypický tvar vyzařuje umělecký půvab a vytváří prostředí pro dynamickou výměnu myšlenek.
Konferenční stůl Autronic vyrobený z vysoce kvalitní MDF desky a robustních kovových nohou není jen o vzhledu. Představuje důkaz odolnosti a spolehlivosti firmy Autronic. Tři černé kovové nohy na dlouhé roky zajistí robustní oporu a stabilitu a pevně ukotví stůl i při intenzivním používání. V pravém duchu značky Autronic se zde snoubí prvotřídní zpracování s vynikající estetikou designu s důrazem na praktické využití.
Industriální styl konferenčního stolu zůstává věrný svému přízvisku a skvěle se hodí jak do pracovního prostředí, tak do obytných prostor v moderním loftovém stylu. Stůl se bez problémů přizpůsobí různým dekorativním prvkům a kusům nábytku. Díky tomu se z něj rychle stane integrovaný ústřední bod v jakémkoli prostředí.
Odkládací stolek 60x40x45cm, mdf, bílá, AF-3011 WT - Dekor: Matný
Konferenční stůl Autronic vyrobený z vysoce kvalitní MDF desky a robustních kovových nohou není jen o vzhledu. Představuje důkaz odolnosti a spolehlivosti firmy Autronic. Tři černé kovové nohy na dlouhé roky zajistí robustní oporu a stabilitu a pevně ukotví stůl i při intenzivním používání. V pravém duchu značky Autronic se zde snoubí prvotřídní zpracování s vynikající estetikou designu s důrazem na praktické využití.
Industriální styl konferenčního stolu zůstává věrný svému přízvisku a skvěle se hodí jak do pracovního prostředí, tak do obytných prostor v moderním loftovém stylu. Stůl se bez problémů přizpůsobí různým dekorativním prvkům a kusům nábytku. Díky tomu se z něj rychle stane integrovaný ústřední bod v jakémkoli prostředí. Více
Konferenční stůl Autronic vyrobený z vysoce kvalitní MDF desky a robustních kovových nohou není jen o vzhledu. Představuje důkaz odolnosti a spolehlivosti firmy Autronic. Tři černé kovové nohy na dlouhé roky zajistí robustní oporu a stabilitu a pevně ukotví stůl i při intenzivním používání. V pravém duchu značky Autronic se zde snoubí prvotřídní zpracování s vynikající estetikou designu s důrazem na praktické využití.
Industriální styl konferenčního stolu zůstává věrný svému přízvisku a skvěle se hodí jak do pracovního prostředí, tak do obytných prostor v moderním loftovém stylu. Stůl se bez problémů přizpůsobí různým dekorativním prvkům a kusům nábytku. Díky tomu se z něj rychle stane integrovaný ústřední bod v jakémkoli prostředí. Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Vášnivě diskutujte, nebo si odpočiňte při neformálních rozhovorech u autentického konferenčního stolku Autronic Industrial. Stolek vyzařuje minimalistický šarm díky bílé dřevěné desce z MDF a vnese do pracovního prostoru i domova uvolněnou, ale přesto sofistikovanou atmosféru. Atypický tvar vyzařuje umělecký půvab a vytváří prostředí pro dynamickou výměnu myšlenek.
Konferenční stůl Autronic vyrobený z vysoce kvalitní MDF desky a robustních kovových nohou není jen o vzhledu. Představuje důkaz odolnosti a spolehlivosti firmy Autronic. Tři černé kovové nohy na dlouhé roky zajistí robustní oporu a stabilitu a pevně ukotví stůl i při intenzivním používání. V pravém duchu značky Autronic se zde snoubí prvotřídní zpracování s vynikající estetikou designu s důrazem na praktické využití.
Industriální styl konferenčního stolu zůstává věrný svému přízvisku a skvěle se hodí jak do pracovního prostředí, tak do obytných prostor v moderním loftovém stylu. Stůl se bez problémů přizpůsobí různým dekorativním prvkům a kusům nábytku. Díky tomu se z něj rychle stane integrovaný ústřední bod v jakémkoli prostředí.
| Unikátní číslo produktu | 349257 |
|---|---|
| materiál | MDF |
| Barva | bílá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 40 cm |
| Nosnost (kg) | 15 kg |
| Šířka (cm) | 60 cm |
| Typ podnože | 3 nohy |
| Výška (cm) | 45 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Odkládací stolek |
| Hmotnost - netto (kg) | 3,4 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 4 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 2 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Stabilní kovová podnož |
| Tloušťka desky (cm) | 2 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 3 x 3 |
| Světlá výška (cm) | 43 |
| Materiál desky | MDF |
| Tvar desky | Atypický |
| Rozklad | NÉ |
| Povrchová úprava | Matný |
| Dekor desky | bílá |
| Karton1 | 65x44x7 |
| Karton2 | 47x5x16x5x11 |










