Odkládací stolek 60x40x45cm, mdf, dub, AF-3011 OAK - Dekor: Divoký dub
Odkládací stolek 60x40x45cm, mdf, dub, AF-3011 OAK
Vášnivě diskutujte, nebo si odpočiňte při neformálních rozhovorech u autentického konferenčního stolku Autronic Industrial. Stolek vyzařuje minimalistický šarm díky desce v dekoru divokého dubu z MDF a vnese do pracovního prostoru i domova uvolněnou, ale přesto sofistikovanou atmosféru. Atypický tvar vyzařuje umělecký půvab a vytváří prostředí pro dynamickou výměnu myšlenek.
Konferenční stůl Autronic vyrobený z vysoce kvalitní MDF desky a robustních kovových nohou není jen o vzhledu. Představuje důkaz odolnosti a spolehlivosti firmy Autronic. Tři černé kovové nohy na dlouhé roky zajistí robustní oporu a stabilitu a pevně ukotví stůl i při intenzivním používání. V pravém duchu značky Autronic se zde snoubí prvotřídní zpracování s vynikající estetikou designu s důrazem na praktické využití.
Industriální styl konferenčního stolu zůstává věrný svému přízvisku a skvěle se hodí jak do pracovního prostředí, tak do obytných prostor v moderním loftovém stylu. Stůl se bez problémů přizpůsobí různým dekorativním prvkům a kusům nábytku. Díky tomu se z něj rychle stane integrovaný ústřední bod v jakémkoli prostředí.
Odkládací stolek 60x40x45cm, mdf, dub, AF-3011 OAK - Dekor: Divoký dub
Konferenční stůl Autronic vyrobený z vysoce kvalitní MDF desky a robustních kovových nohou není jen o vzhledu. Představuje důkaz odolnosti a spolehlivosti firmy Autronic. Tři černé kovové nohy na dlouhé roky zajistí robustní oporu a stabilitu a pevně ukotví stůl i při intenzivním používání. V pravém duchu značky Autronic se zde snoubí prvotřídní zpracování s vynikající estetikou designu s důrazem na praktické využití.
Industriální styl konferenčního stolu zůstává věrný svému přízvisku a skvěle se hodí jak do pracovního prostředí, tak do obytných prostor v moderním loftovém stylu. Stůl se bez problémů přizpůsobí různým dekorativním prvkům a kusům nábytku. Díky tomu se z něj rychle stane integrovaný ústřední bod v jakémkoli prostředí. Více
Konferenční stůl Autronic vyrobený z vysoce kvalitní MDF desky a robustních kovových nohou není jen o vzhledu. Představuje důkaz odolnosti a spolehlivosti firmy Autronic. Tři černé kovové nohy na dlouhé roky zajistí robustní oporu a stabilitu a pevně ukotví stůl i při intenzivním používání. V pravém duchu značky Autronic se zde snoubí prvotřídní zpracování s vynikající estetikou designu s důrazem na praktické využití.
Industriální styl konferenčního stolu zůstává věrný svému přízvisku a skvěle se hodí jak do pracovního prostředí, tak do obytných prostor v moderním loftovém stylu. Stůl se bez problémů přizpůsobí různým dekorativním prvkům a kusům nábytku. Díky tomu se z něj rychle stane integrovaný ústřední bod v jakémkoli prostředí. Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Vášnivě diskutujte, nebo si odpočiňte při neformálních rozhovorech u autentického konferenčního stolku Autronic Industrial. Stolek vyzařuje minimalistický šarm díky desce v dekoru divokého dubu z MDF a vnese do pracovního prostoru i domova uvolněnou, ale přesto sofistikovanou atmosféru. Atypický tvar vyzařuje umělecký půvab a vytváří prostředí pro dynamickou výměnu myšlenek.
Konferenční stůl Autronic vyrobený z vysoce kvalitní MDF desky a robustních kovových nohou není jen o vzhledu. Představuje důkaz odolnosti a spolehlivosti firmy Autronic. Tři černé kovové nohy na dlouhé roky zajistí robustní oporu a stabilitu a pevně ukotví stůl i při intenzivním používání. V pravém duchu značky Autronic se zde snoubí prvotřídní zpracování s vynikající estetikou designu s důrazem na praktické využití.
Industriální styl konferenčního stolu zůstává věrný svému přízvisku a skvěle se hodí jak do pracovního prostředí, tak do obytných prostor v moderním loftovém stylu. Stůl se bez problémů přizpůsobí různým dekorativním prvkům a kusům nábytku. Díky tomu se z něj rychle stane integrovaný ústřední bod v jakémkoli prostředí.
| Unikátní číslo produktu | 349256 |
|---|---|
| materiál | MDF |
| Barva | přírodní |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 40 cm |
| Nosnost (kg) | 15 kg |
| Šířka (cm) | 60 cm |
| Typ podnože | 3 nohy |
| Výška (cm) | 45 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Odkládací stolek |
| Hmotnost - netto (kg) | 3,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 5 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 2 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Stabilní kovová podnož |
| Tloušťka desky (cm) | 2 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 3 x 3 |
| Světlá výška (cm) | 43 |
| Materiál desky | MDF |
| Tvar desky | Atypický |
| Rozklad | NÉ |
| Dekor desky | Dub |
| Karton1 | 64x44x6 |
| Karton2 | 50x15x9 |








