Odkládací stolek 75x35x29cm, bambus, AKF-E1002 NAT
Odkládací stolek 75x35x29cm, bambus, AKF-E1002 NAT
Odkládací stolek na notebook z bambusu nabízí praktické a estetické řešení pro práci i odpočinek. Deska je rozdělena na dvě části, z nichž jedna je nastavitelná do různých úhlů a opatřená větracími otvory pro lepší chlazení zařízení, doplněná o zarážku proti sklouznutí. Druhá část slouží jako pevná plocha s výřezem pro umístění šálku nebo drobných předmětů. Pevné sklápěcí nohy umožňují snadné přenášení a skladování, přičemž bambusové provedení zajišťuje stabilitu a přírodní vzhled. Stolek je ideální pro použití v posteli, na pohovce nebo na podlaze, přičemž jeho rozměry a nosnost odpovídají běžným potřebám domácího i kancelářského využití.
Odkládací stolek 75x35x29cm, bambus, AKF-E1002 NAT
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Odkládací stolek na notebook z bambusu nabízí praktické a estetické řešení pro práci i odpočinek. Deska je rozdělena na dvě části, z nichž jedna je nastavitelná do různých úhlů a opatřená větracími otvory pro lepší chlazení zařízení, doplněná o zarážku proti sklouznutí. Druhá část slouží jako pevná plocha s výřezem pro umístění šálku nebo drobných předmětů. Pevné sklápěcí nohy umožňují snadné přenášení a skladování, přičemž bambusové provedení zajišťuje stabilitu a přírodní vzhled. Stolek je ideální pro použití v posteli, na pohovce nebo na podlaze, přičemž jeho rozměry a nosnost odpovídají běžným potřebám domácího i kancelářského využití.
| Unikátní číslo produktu | 349282 |
|---|---|
| materiál | Bambus |
| Demontované | NÉ |
| Hloubka (cm) | 35 cm |
| Šířka (cm) | 75 cm |
| Výška (cm) | 29 cm |
| Barva nohou | přírodní |
| Skupina zboží | Odkládací stolek |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Odkládací prostor |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Dekor desky | Bambus |
| Karton1 | 60,5x39x6 |
| Barva (vyberte) | přírodní#eup349282euv1 |
| Styl | Moderní |
| Nastavitelná šířka (cm) | 65-75 |
| Nastavitelná výška (cm) | 21-29 |





