Pracovní židle, výškově nastavitelná, černá látka, KA-V3120 BK3
Pracovní židle, výškově nastavitelná, černá látka, KA-V3120 BK3
Kancelářská židle s černým potahem v dekoru broušené kůže nabízí moderní vzhled a komfortní sezení. Sedák i opěradlo jsou čalouněné kvalitní látkou, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje. Pevný kovový kříž zajišťuje stabilitu a odolnost, zatímco houpací mechanika umožňuje plynulé naklápění pro uvolnění během práce. Výškově nastavitelná sedací plocha umožňuje přizpůsobení výšky podle individuálních potřeb uživatele. Absence područek a bederní opěrky podtrhuje minimalistický design vhodný do různých pracovních prostor.
Pracovní židle, výškově nastavitelná, černá látka, KA-V3120 BK3
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Kancelářská židle s černým potahem v dekoru broušené kůže nabízí moderní vzhled a komfortní sezení. Sedák i opěradlo jsou čalouněné kvalitní látkou, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje. Pevný kovový kříž zajišťuje stabilitu a odolnost, zatímco houpací mechanika umožňuje plynulé naklápění pro uvolnění během práce. Výškově nastavitelná sedací plocha umožňuje přizpůsobení výšky podle individuálních potřeb uživatele. Absence područek a bederní opěrky podtrhuje minimalistický design vhodný do různých pracovních prostor.
| Unikátní číslo produktu | 349503 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 61 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 43 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 52 cm |
| Výška (cm) | 93 cm |
| Výška sedu (cm) | 46 cm |
| Skupina zboží | Pracovní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 8,75 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 9 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | NÉ |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 2 |
| Highlight 1 | Nastavitelná výška |
| Karton1 | 77x37x53 |
| Barva (vyberte) | černá#eup349503euv1 |
| Kolečka | univerzální |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 46-55 |
| šířka sedu | 52 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Látka Vintage |
| Nastavitelná výška (cm) | 84-93 |
| Průměr kříže (cm) | 63 cm |
| Materiál kříže | kov |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |










































