Pracovní židle, výškově nastavitelná, zelená látka, KA-V3120 GRN3
Pracovní židle, výškově nastavitelná, zelená látka, KA-V3120 GRN3
Kancelářská židle v zelené látce s dekorem broušené kůže nabízí komfortní sezení díky výškově nastavitelné sedací ploše a houpacímu mechanismu, který umožňuje mírné pohupování pro uvolnění během práce. Sedák i opěradlo jsou čalouněné prémiovou látkou, která kombinuje příjemný vzhled s kvalitním zpracováním. Pevný černý kovový kříž zajišťuje stabilitu a odolnost celé židle. Absence područek a bederní opěrky přispívá k jednoduchému a modernímu designu, který se snadno integruje do různých pracovních prostorů. Židle je navržena tak, aby podporovala ergonomii a dlouhodobý komfort při práci.
Pracovní židle, výškově nastavitelná, zelená látka, KA-V3120 GRN3
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Kancelářská židle v zelené látce s dekorem broušené kůže nabízí komfortní sezení díky výškově nastavitelné sedací ploše a houpacímu mechanismu, který umožňuje mírné pohupování pro uvolnění během práce. Sedák i opěradlo jsou čalouněné prémiovou látkou, která kombinuje příjemný vzhled s kvalitním zpracováním. Pevný černý kovový kříž zajišťuje stabilitu a odolnost celé židle. Absence područek a bederní opěrky přispívá k jednoduchému a modernímu designu, který se snadno integruje do různých pracovních prostorů. Židle je navržena tak, aby podporovala ergonomii a dlouhodobý komfort při práci.
| Unikátní číslo produktu | 349505 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 61 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 43 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 52 cm |
| Výška (cm) | 93 cm |
| Výška sedu (cm) | 46 cm |
| Skupina zboží | Pracovní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 8,75 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 9 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | NÉ |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 2 |
| Highlight 1 | Nastavitelná výška |
| Karton1 | 77x37x53 |
| Barva (vyberte) | zelená#eup349505euv1 |
| Kolečka | univerzální |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 46-55 |
| šířka sedu | 52 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Látka Vintage |
| Nastavitelná výška (cm) | 84-93 |
| Průměr kříže (cm) | 63 cm |
| Materiál kříže | kov |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |








































