Zahradní závěsné křeslo, výplet antracit umělý ratan, potah šedá látka
Zahradní závěsné křeslo, výplet antracit umělý ratan, potah šedá látka
Elegantní závěsné křeslo značky Autronic je perfektní volbou pro váš venkovní odpočinek. Spojuje stylový polyratanový výplet v antracitové barvě s pevnou kovovou konstrukcí, což zajišťuje nejen moderní vzhled, ale i dlouhou životnost a odolnost. Světle šedé čalounění poskytuje maximální pohodlí, a díky centrální podnoži je křeslo stabilní i při jemném houpání. Je ideální pro zahrady, terasy nebo balkony, kde vytvoří příjemné místo k relaxaci. Design a kvalita, která zapadne do každého moderního venkovního prostoru.
Zahradní závěsné křeslo, výplet antracit umělý ratan, potah šedá látka
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Spokojení zákazníci doporučují
Dodání bez zbytečného čekání
Vytvořte si útulné posezení na zahradě
Maximální komfort díky měkkému polstrování
Ideální na terasu, balkon i pergolu
Snadno udržovatelný a praktický materiál
Elegantní závěsné křeslo značky Autronic je perfektní volbou pro váš venkovní odpočinek. Spojuje stylový polyratanový výplet v antracitové barvě s pevnou kovovou konstrukcí, což zajišťuje nejen moderní vzhled, ale i dlouhou životnost a odolnost. Světle šedé čalounění poskytuje maximální pohodlí, a díky centrální podnoži je křeslo stabilní i při jemném houpání. Je ideální pro zahrady, terasy nebo balkony, kde vytvoří příjemné místo k relaxaci. Design a kvalita, která zapadne do každého moderního venkovního prostoru. Více
Původní cena 4 990 Kč.
Ušetříte
20 %(1 000 Kč).
3 990 Kč
s DPH
Elegantní závěsné křeslo značky Autronic je perfektní volbou pro váš venkovní odpočinek. Spojuje stylový polyratanový výplet v antracitové barvě s pevnou kovovou konstrukcí, což zajišťuje nejen moderní vzhled, ale i dlouhou životnost a odolnost. Světle šedé čalounění poskytuje maximální pohodlí, a díky centrální podnoži je křeslo stabilní i při jemném houpání. Je ideální pro zahrady, terasy nebo balkony, kde vytvoří příjemné místo k relaxaci. Design a kvalita, která zapadne do každého moderního venkovního prostoru. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Elegantní závěsné křeslo značky Autronic je perfektní volbou pro váš venkovní odpočinek. Spojuje stylový polyratanový výplet v antracitové barvě s pevnou kovovou konstrukcí, což zajišťuje nejen moderní vzhled, ale i dlouhou životnost a odolnost. Světle šedé čalounění poskytuje maximální pohodlí, a díky centrální podnoži je křeslo stabilní i při jemném houpání. Je ideální pro zahrady, terasy nebo balkony, kde vytvoří příjemné místo k relaxaci. Design a kvalita, která zapadne do každého moderního venkovního prostoru.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 348471 |
|---|---|
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 101 cm |
| Materiál konstrukce | kov |
| Nosnost (kg) | 150 kg |
| Šířka (cm) | 92 cm |
| Typ podnože | Centrální |
| Výška (cm) | 198 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Závěsné křeslo |
| Hmotnost - netto (kg) | 23 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 24 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Odolné vůči vnějším vlivům |
| Karton1 | 117,5x64x21,5 |
| Barva (vyberte) | Šedá#eup348471euv1 |
| Styl | Moderní |







