Telefonický nákup: 777 130 400 (401) po - pá 9:00 - 16:30 (pauza: 12:00 - 13:00)

Specifikace potahových materiálů výrobce Wajnert

Abychom Vám lépe přiblížili jednotlivé potahové materiály nabízené k sedačkám a dalšímu nábytku od špičkového výrobce Wajnert, vznikla tato stránka. Detailně zde popisujeme vzhled, strukturu a další vlastnosti jednotlivých materiálů. Seřadili jsme je abecedně pro snadnější orientaci.

Potahové látky

Apia

Potahová látka ze skupiny A1 na sedací soupravy výrobce Wajnert. Je vyrobena ze 100% polyesteru. Vlastnosti látky - příjemná na dotyk, odolná proti peelingu (žmolkování), prodyšná. Látka napodobující samet. Tato tkanina se vyznačuje měkkostí a dobrou přilnavostí. Apia zaručuje díky technickým parametrům a testům vysokou užitkovou hodnotu. Díky technologii CLEANABOO omezuje absorpci vody. Tako látka potřebuje pravidelnou údržbu, při vzniku jakékoliv skvrny reagujte rychle, namočte látku a osušte papírovým ubrouskem. Vyhněte se intezivnímu tření mokré látky. Nepoužívejte chlór ani bělidla. Přirozeným důsledkem při používání je roztahování látky, což není vadou materiálu.

Beauty

Potahová látka ze skupiny A2 na sedací soupravy výrobce Wajnert. Je vyrobena ze 100% polyethylenu. Vlastnosti látky - příjemná na dotyk, odolná proti peelingu (žmolkování), prodyšná. Hustá látka napodobující přírodní semiš. Díky hustotě je velmi pevná. Je také vodotěsná. Beauty je vhodná jak na moderní, tak i klasické modely sedaček. Tako látka potřebuje pravidelnou údržbu, při vzniku jakékoliv skvrny reagujte rychle, namočte látku a osušte papírovým ubrouskem. Vyhněte se intezivnímu tření mokré látky. Přirozeným důsledkem při používání je roztahování látky, což není vadou materiálu.

Cara

Potahová látka ze skupiny A2 na sedací soupravy výrobce Wajnert. Je vyrobena ze 100% polyesteru. Vlastnosti látky - Příjemná na dotyk, odolná proti peelingu (žmolkování), prodyšná. Hustá látka napodobující přírodní materály jako bavlnu nebo fleece. Díky hustotě je velmi pevná. Látka Cara je velmi hezká a exklusivní s vysokou flexibilitou. Tako látka potřebuje pravidelnou údržbu, při vzniku jakékoliv skvrny reagujte rychle, namočte látku a osušte papírovým ubrouskem. Vyhněte se intezivnímu tření mokré látky. Přirozeným důsledkem při používání je roztahování látky, což není vadou materiálu.

Elpaso

Potahová látka ze skupiny B1 na sedací soupravy výrobce Wajnert. Je vyrobena ze 100% polyesteru. Vlastnosti látky - příjemná na dotyk, odolná proti peelingu (žmolkování), prodyšná. Hustá látka napodobující přírodní semiš s efektem broušené kůže. Díky hustotě je velmi pevná. Elapso je vhodná jak na moderní, tak i klasické modely sedaček. Tako látka potřebuje pravidelnou údržbu, při vzniku jakékoliv skvrny reagujte rychle, namočte látku a osušte papírovým ubrouskem. Vyhněte se intezivnímu tření mokré látky. Nepoužívejte chlór ani bělidla. Přirozeným důsledkem při používání je roztahování látky, což není vadou materiálu.

Faro

Potahová látka ze skupiny A2 na sedací soupravy výrobce Wajnert. Vrchní vrstva je vyrobena ze 100% polyesteru, spodní vrstva z 70% polyesteru a 30% bavlny. Vlastnosti látky - Příjemná na dotyk, odolná proti peelingu (žmolkování), odolná proti skvrnám, prodyšná. Díky polyesterových vláken je látka velmi pevná. Vnější vrstva je potažena teflonem, což zvyšuje odolnost proti mokrému i suchému znečištění. Látka Faro je kompatibilní s nejnovějšími trendy. Nepoužívejte na čištění prostředky obsahující chlór. Látka se nežehlí a nepatří do sušičky. Sušit ve volném stavu při pokojové teplotě bez slunečního záření. Přirozeným důsledkem při používání je roztahování látky, což není vadou materiálu.

Genua

Potahová ekokůže ze skupiny A2 na sedací soupravy výrobce Wajnert. Vrchní vrstva je vyrobena ze 100% polyuretanu, spodní vrstva ze 60% polyester a 40% bavlny. Vlastnosti látky - velmi příjemná na dotyk, hladká a odolná proti skvrnám. Velmi odolná proti protahování a trhání. Látka s výrazněji strukturovaným povrchem velmi dobře imituje senzorické vlastnosti přírodní kůže. Doporučujeme čistit teplou vodou, pouze v případě nutnosti s mýdlovou vodou. Je zakázáno čistit voskem, ředidlem atd. Přirozeným důsledkem při používání je roztahování látky, což není vadou materiálu.

Haiti

Potahová látka ze skupiny A2 na sedací soupravy výrobce Wajnert. Je vyrobena ze 100% polyesteru. Vlastnosti látky - příjemná na dotyk, odolná proti peelingu (žmolkování), prodyšná. Hladká tkanina s velkou hustotou. Použití polyesterové příze zaručuje vysoké pevnostní parametry. Tako látka potřebuje pravidelnou údržbu, při vzniku jakékoliv skvrny reagujte rychle, namočte látku a osušte papírovým ubrouskem. Vyhněte se intenzivní vlhkosti látky. Nepoužívejte chlór ani bělidla. Přirozeným důsledkem při používání je roztahování látky, což není vadou materiálu.

Kůže AMO - AM

Potahová pravá kůže ze skupiny S2 na sedací soupravy výrobce Wajnert. Vlastnosti látky - měkká a příjemná na dotyk, odolná proti světlu a protahovaní, prodyšná i na vodní páry. Perfektně přiléhá na nábytek po celé ploše. Jedná se o lícovou přírodní kůži - druh s charakteristickou vůní. Neobsahuje žádné škodlivé látky. Tako kůže vyžaduje pravidelnou údržbu, vysávat jen s měkkou koncovkou. Při vzniku jakékoliv skvrny reagujte rychle, čistěte teplou vodou a měkkým hadříkem, nepoužívejte žádné chemické prostředky, ředidla či alkohol. Konzervační prostředky na kůži vyzkoušejte nejdřív na malém kousku.

Kůže HS

Potahová pravá kůže ze skupiny S1 na sedací soupravy výrobce Wajnert. Vlastnosti látky - měkká a příjemná na dotyk, odolná proti světlu a protahovaní, prodyšná i na vodní páry. Perfektně přiléhá na nábytek po celé ploše. Jedná se o lícovou přírodní kůži - druh Madras s charakteristickou vůní. Neobsahuje žádné škodlivé látky. Tako kůže vyžaduje pravidelnou údržbu, vysávat jen s měkkou koncovkou. Při vzniku jakékoliv skvrny reagujte rychle, čistěte teplou vodou a měkkým hadříkem, nepoužívejte žádné chemické prostředky, ředidla či alkohol. Konzervační prostředky na kůži vyzkoušejte nejdřív na malém kousku.

Kůže TESA - TS

Potahová pravá kůže ze skupiny S2 na sedací soupravy výrobce Wajnert. Vlastnosti látky - měkká a příjemná na dotyk, odolná proti světlu a protahovaní, prodyšná i na vodní páry. Perfektně přiléhá na nábytek po celé ploše. Jedná se o lícovou přírodní kůži - druh Madras s charakteristickou vůní. Neobsahuje žádné škodlivé látky. Tako kůže vyžaduje pravidelnou údržbu, vysávat jen s měkkou koncovkou. Při vzniku jakékoliv skvrny reagujte rychle, čistěte teplou vodou a měkkým hadříkem, nepoužívejte žádné chemické prostředky, ředidla či alkohol. Konzervační prostředky na kůži vyzkoušejte nejdřív na malém kousku.

Orion

Potahová látka ze skupiny B1 na sedací soupravy výrobce Wajnert. Je vyrobena ze 100% polyesteru. Vlastnosti látky - příjemná na dotyk, odolná proti peelingu (žmolkování), prodyšná. Hladká tkanina s velkou hustotou. Použití polyesterové příze zaručuje vysoké pevnostní parametry. Díky technologii Easy Cleaning stačí malé množství vody při čištění skvrn. Tako látka potřebuje pravidelnou údržbu, při vzniku jakékoliv skvrny reagujte rychle, namočte látku a osušte papírovým ubrouskem. Vyhněte se intenzivní vlhkosti látky. Nepoužívejte chlór ani bělidla. Přirozeným důsledkem při používání je roztahování látky, což není vadou materiálu.

Pepe

Potahová látka ze skupiny B2 na sedací soupravy výrobce Wajnert. Je vyrobena ze 100% polyesteru (PL). Jedná se o žinilkovou látku s krátkým vlasem připomínající samet. Vlastnosti látky - příjemná na dotyk, odolná proti peelingu (žmolkování), prodyšná a omyvatelná. Specializovaná polyesterová vlákna dodávají látce příjemnou měkkost. Povrchová úprava Zero Spot zabraňuje vstřebávání tekutin a snadné čištění skvrn. Tako látka potřebuje pravidelnou údržbu, při vzniku jakékoliv skvrny reagujte rychle, nejprve odstraňte skvrnu mokrou houbičkou s neutrálním mýdlem a osušte papírovým ubrouskem. Vyhněte se intenzivní vlhkosti látky. Nepoužívejte chlór ani bělidla. Přirozeným důsledkem při používání je roztahování látky, což není vadou materiálu.

Porto

Potahová látka ze skupiny B2 na sedací soupravy výrobce Wajnert. Je vyrobena ze 100% polyesteru. Vlastnosti látky - příjemná na dotyk, odolná proti peelingu (žmolkování), prodyšná a omyvatelná. Povrchová úprava Easy Life zabraňuje vstřebávání tekutin a snadné čištění skvrn. Tako látka potřebuje pravidelnou údržbu, při vzniku jakékoliv skvrny reagujte rychle, nejprve odstraňte skvrnu suchou látkou, následně namočte látku a osušte papírovým ubrouskem. Vyhněte se intenzivní vlhkosti látky. Nepoužívejte chlór ani bělidla. Přirozeným důsledkem při používání je roztahování látky, což není vadou materiálu.

Rajan

Potahová ekokůže ze skupiny B1 na sedací soupravy výrobce Wajnert. Vrchní vrstva je vyrobena ze 100% polyuretanu, spodní vrstva ze 60% polyester a 40% bavlny. Vlastnosti látky - velmi příjemná na dotyk, hladká a odolná proti skvrnám. Velmi odolná proti protahování a trhání. Látka s výrazněji strukturovaným povrchem velmi dobře imituje senzorické vlastnosti přírodní kůže. Doporučujeme čistit teplou vodou, pouze v případě nutnosti s mýdlovou vodou. Je zakázáno čistit voskem, ředidlem atd. Přirozeným důsledkem při používání je roztahování látky, což není vadou materiálu.

Samos

Potahová látka ze skupiny A1 na sedací soupravy výrobce Wajnert. Je vyrobena ze 100% polyesteru. Vlastnosti látky - příjemná na dotyk, odolná proti peelingu (žmolkování), prodyšná. Hladká tkanina s velkou gramáží. Použití polyesterové příze zaručuje vysoké pevnostní parametry. Pokročilá technologie výroby vyústila k velmi moderní látce s unikátním designem s vysokou trvanlivostí. Tako látka potřebuje pravidelnou údržbu, při vzniku jakékoliv skvrny reagujte rychle, namočte látku a osušte papírovým ubrouskem. Vyhněte se intenzivní vlhkosti látky. Nepoužívejte chlór ani bělidla. Přirozeným důsledkem při používání je roztahování látky, což není vadou materiálu.

Tampa

Potahová látka ze skupiny B1 na sedací soupravy výrobce Wajnert. Je vyrobena ze 100% polyesteru. Vlastnosti látky - příjemná na dotyk, odolná proti peelingu (žmolkování), prodyšná. Hustá látka napodobující samet. Tato silná tkanina se vyznačuje měkkostí a dobrou přilnavostí. Tampa zaručuje díky technickým parametrům a testům vysokou užitkovou hodnotu. Tako látka potřebuje pravidelnou údržbu, při vzniku jakékoliv skvrny reagujte rychle, namočte látku a osušte papírovým ubrouskem. Vyhněte se intezivnímu tření mokré látky. Nepoužívejte chlór ani bělidla. Přirozeným důsledkem při používání je roztahování látky, což není vadou materiálu.

Valencja

Potahová látka ze skupiny A2 na sedací soupravy výrobce Wajnert. Je vyrobena z 59% PE a 41% PC. Vlastnosti látky - příjemná na dotyk, odolná proti peelingu (žmolkování), prodyšná. Žinilková tkanina se silnou vazbou a vysokou gramáží. Použití polyesterové příze zaručuje vysoké pevnostní parametry. Pokročilá technologie výroby vyústila k velmi moderní látce s unikátním designem s vysokou trvanlivostí. Tako látka potřebuje pravidelnou údržbu, při vzniku jakékoliv skvrny reagujte rychle, namočte látku a osušte papírovým ubrouskem. Vyhněte se intenzivní vlhkosti látky. Nepoužívejte chlór ani bělidla. Přirozeným důsledkem při používání je roztahování látky, což není vadou materiálu.

Recenze našich zákazníků

Simona Česká Lípa
Nakoupil před 3 týdny

Rychlost dodání, komunikace obchodu, přivezli ochotně i během vichřice Sabina. Zboží bylo přesně dle mých představ, kvalitní.

Ověřený zákazník
Nakoupil před 2 měsíci

Pomer cena a kvalita vcetne vyberu bez konkurence. Ochotni skladnici. Vzorovy pristup cele firmy

Ověřený zákazník
Nakoupil před 3 měsíci

Velká spokojenost s širokou nabídkou zboží. Je z čeho vybírat, v obchodě takový široký sortiment není. I ceny jsou přijatelné.

Ověřený zákazník
Nakoupil před měsícem

Sedačka byla skladem tak že byla rychle doručena ale bohužel přišel špatný roh. Chyba byla odstraněna za tři dny. PS:nezlobím se