Telefonický nákup: 777 130 400 (401) po - pá 9:00 - 16:30 (pauza: 12:00 - 13:00)

Dopravní podmínky

U každého produktu je vždy uvedena maximální dodací doba a my uděláme vše proto, aby bylo zboží doručeno v co nejkratším možném termínu.

Ceník poštovného

Výše poštovného je počítáno dle hmotnosti a objemu zboží.

Nechte si svojí objednávku doručit zcela zdarma při objednávce nad 15000 Kč. Objednávka musí být odeslána kompletní.

Přeprava - Česká republika

  do 10 kg do 30 kg do 50 kg více
CENA PŘEPRAVY 270 Kč 360 Kč 490 Kč 850 Kč

Přepravní společnosti

Objednané zboží doručujeme vlastními vozy, případně kurýrní službou Fofr (spadající do holdingu TQM), nebo Geis. Kurýrní službu vybíráme dle vhodnoti pro danou zásilku (lokalita, rozměry, hmotnost a křehkost). Po odesláni zásilky můžete online sledovat stav doručení prostřednictvím internetové adresy a čísla zásilky. Tyto informace Vám vždy příjdou e-mailem při expedici balíčku. V den doručování budete telefonicky kontaktováni přímo dopravcem pro dohodnutí času předání.

V případě platby předem použijte jako variabilní symbol číslo Vaší objednávky. Kompletní údaje k platbě Vám příjdou, po potvrzení objednávky našim pracovníkem, na e-mail.


Balné

Vzhledem k vysokým nárokům na kvalitu převozu zboží používáme k balení materiály chránící před poškozením.

Balné je pro registrované zdarma! Pro ostatní 30 Kč.


Osobní odběr

Vámi objednané zboží si taktéž můžete vyzvednout osobně v našem výdejním místě ve Frenštátě pod Radhoštěm. Zastihnete nás v pracovní dny od 09:00 - 15:00 hod. Přesnou adresu naleznete naleznete v kontaktech. Na místě nelze platit kartou. Možná je pouze platba v hotovosti, nebo můžete využít některý ze způsobů platby předem.

Recenze našich zákazníků

Simona Česká Lípa
Nakoupil před 3 týdny

Rychlost dodání, komunikace obchodu, přivezli ochotně i během vichřice Sabina. Zboží bylo přesně dle mých představ, kvalitní.

Ověřený zákazník
Nakoupil před 2 měsíci

Pomer cena a kvalita vcetne vyberu bez konkurence. Ochotni skladnici. Vzorovy pristup cele firmy

Ověřený zákazník
Nakoupil před 3 měsíci

Velká spokojenost s širokou nabídkou zboží. Je z čeho vybírat, v obchodě takový široký sortiment není. I ceny jsou přijatelné.

Ověřený zákazník
Nakoupil před měsícem

Sedačka byla skladem tak že byla rychle doručena ale bohužel přišel špatný roh. Chyba byla odstraněna za tři dny. PS:nezlobím se