⚠️ Důležité upozornění na falešné recenze a komentáře. Více zde →

+420 777 130 401 Po-Pá 9:00-16:00 (Pauza: 12:00 - 13:00)
Info

Doprava a platba

 

U každého produktu je vždy uvedena maximální dodací doba a my uděláme vše proto, aby bylo zboží doručeno v co nejkratším možném termínu.

Ceník poštovného

Výše poštovného je počítáno dle hmotnosti a objemu zboží.

Nechte si svojí objednávku doručit zcela zdarma při objednávce nad 15000 Kč. Objednávka musí být odeslána kompletní.

Přeprava - Česká republika

  do 10 kg do 30 kg do 50 kg více
CENA PŘEPRAVY 270 Kč 360 Kč 490 Kč 850 Kč

Přepravní společnosti

Objednané zboží doručujeme vlastními vozy, případně kurýrní službou Fofr (spadající do holdingu TQM), nebo Geis. Kurýrní službu vybíráme dle vhodnoti pro danou zásilku (lokalita, rozměry, hmotnost a křehkost). Po odesláni zásilky můžete online sledovat stav doručení prostřednictvím internetové adresy a čísla zásilky. Tyto informace Vám vždy příjdou e-mailem při expedici balíčku. V den doručování budete telefonicky kontaktováni přímo dopravcem pro dohodnutí času předání.

V případě platby předem použijte jako variabilní symbol číslo Vaší objednávky. Kompletní údaje k platbě Vám příjdou, po potvrzení objednávky našim pracovníkem, na e-mail.


Balné

Vzhledem k vysokým nárokům na kvalitu převozu zboží používáme k balení materiály chránící před poškozením.

Balné je pro registrované zdarma! Pro ostatní 30 Kč.


Osobní odběr

Vámi objednané zboží si taktéž můžete vyzvednout osobně v našem výdejním místě ve Frenštátě pod Radhoštěm. Zastihnete nás v pracovní dny od 08:00 - 16:00 hod (polední pauza: 12:00 - 13:00). Je nutno se den předem nahlásit telefonicky. Přesnou adresu naleznete v kontaktech. Na místě nelze platit kartou. Možná je pouze platba v hotovosti, nebo můžete využít některý ze způsobů platby předem.


 

Možnosti platby

Cena doručení je také ovlivněna způsobem uhrazení objednávky. Nejlevnější je standardně platba převodem na účet, která je zdarma. Více v tabulce:

  převodem dobírka splátky
POPLATEK ZA PLATBU 0 Kč 60 Kč 0 Kč

Účtované poplatky za platbu jsou ve stejné výši jako si účtují společnosti jenž platbu zprostředkovávají. V případě zaslání do zahraničí je možná pouze platba předem.