⚠️ Důležité upozornění na falešné recenze a komentáře. Více zde →

+420 777 130 401 Po-Pá 9:00-16:00 (Pauza: 12:00 - 13:00)
Info
Showroom Frenštát pod Radhoštěm
EU-nábytek
Nový
SHOWROOM
nábytku
ve Frenštátě pod Radhoštěm
Zjistit více

Kde si vybrat kvalitní sedačku?

Přece v našem novém showroomu ve Frenštátě pod Radhoštěm! Naleznete zde sedací soupravy, pohovky, křesla, postele a další naše produkty, které jsou na e-shopu označeny ikonou k prohlédnutí (oko).

Ukážeme vám aktuální nábytkové trendy spolu s léty ověřenými bestsellery s moderním nádechem. Veškerý sortiment si samozřejmě můžete na místě vyzkoušet, a k dispozici vám také bude zkušený personál, který zodpoví vaše dotazy a pomůže s výběrem.

Široký výběr ze vzorníků látek

Vybíráte designovou sedačku do vašeho obýváku a žádná barva vám nesedí? Zastavte se za námi a společně vybereme ze vzorníku tu pravou látku k výrobě sedačky na míru podle vašich představ. Čas od času u nás také probíhá speciální slevová akce nebo doprodej za nízké ceny, které jinde nenajdete. Sledujte naše sociální sítě pro více informací o slevách či akcích.

Navštivte naši provozovnu a sklad

Nově otevřenou provozovnu najdete vedle našeho výdejního skladu na adrese Planiska 1995 ve Frenštátě pod Radhoštěm. Parkovat můžete přímo v našem areálu.


Těšíme se na vás. Tým Eu⁃nábytek.cz


Provozní doba SHOWROOMU:

Pondělí - pátek 9:00 - 16:00
Showroom nábytku - Frenštát pod Radhoštěm Showroom nábytku - Frenštát pod Radhoštěm Showroom nábytku - Frenštát pod Radhoštěm

Prohlédněte si nábytek z našeho SHOWROOMU

SVG Načítání obrázků
Potřebujete poradit?

potřebujete poradit?

Po-Pá 9:00-16:00 (Pauza: 12:00 - 13:00)
Zavolat +420 777 130 401
napište nám