Od 1.6.-11.6. je reklamační oddělení z důvodu dovolené uzavřené. Veškeré reklamace budou vyřízeny po tomto datu. Děkujeme za pochopení.

+420 777 130 400 Po-Pá 8:00-16:00 (Pauza: 12:00 - 12:30)
Info
Showroom Frenštát pod Radhoštěm
EU-nábytek
Nové
centrum
nábytku
ve Frenštátě pod Radhoštěm
Zjistit více

Kde si vybrat kvalitní sedačku?

Přece v naší nové provozovně ve Frenštátě pod Radhoštěm! Naleznete zde sedací soupravy, pohovky, křesla, postele a další naše produkty, které jsou na e-shopu označeny ikonou k prohlédnutí (oko).

Ukážeme vám aktuální nábytkové trendy spolu s léty ověřenými bestsellery s moderním nádechem. Veškerý sortiment si samozřejmě můžete na místě vyzkoušet, a k dispozici vám také bude zkušený personál, který zodpoví vaše dotazy a pomůže s výběrem.

Široký výběr ze vzorníků látek

Vybíráte designovou sedačku do vašeho obýváku a žádná barva vám nesedí? Zastavte se za námi a společně vybereme ze vzorníku tu pravou látku k výrobě sedačky na míru podle vašich představ. Čas od času u nás také probíhá speciální slevová akce nebo doprodej za nízké ceny, které jinde nenajdete. Sledujte naše sociální sítě pro více informací o slevách či akcích.

Navštivte naši provozovnu a sklad

Nově otevřenou provozovnu najdete vedle našeho výdejního skladu na adrese Planiska 1995 ve Frenštátě pod Radhoštěm. Parkovat můžete přímo v našem areálu.


Těšíme se na vás. Tým Eu⁃nábytek.cz


Prohlédněte si produkty z našeho centra nábytku

SVG Načítání obrázků