Herní křeslo, synchronní mechanismus, látka, KA-R209 GREY - Barva (vyberte): černá#eup349535euv1
Herní křeslo, synchronní mechanismus, černá látka, KA-R209 GREY
Herní křeslo značky Autronic je ideální volbou pro dlouhé hodiny u počítače, ať už při práci nebo hraní. Ergonomicky tvarované sedadlo s bederní i hlavovou opěrkou zajišťuje maximální pohodlí. Čalounění z jemně hrubé látky v kombinaci černé a šedé působí moderně a snadno zapadne do každého interiéru. Synchronní mechanismus s aretací umožňuje individuální nastavení dle potřeb uživatele. Kolečka jsou uzpůsobena pro tvrdé podlahy, což oceníte v kancelářském prostředí i domácí pracovně.
Herní křeslo, synchronní mechanismus, látka, KA-R209 GREY - Barva (vyberte): černá#eup349535euv1
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Herní křeslo značky Autronic je ideální volbou pro dlouhé hodiny u počítače, ať už při práci nebo hraní. Ergonomicky tvarované sedadlo s bederní i hlavovou opěrkou zajišťuje maximální pohodlí. Čalounění z jemně hrubé látky v kombinaci černé a šedé působí moderně a snadno zapadne do každého interiéru. Synchronní mechanismus s aretací umožňuje individuální nastavení dle potřeb uživatele. Kolečka jsou uzpůsobena pro tvrdé podlahy, což oceníte v kancelářském prostředí i domácí pracovně.
| Unikátní číslo produktu | 349535 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Rozměry | Šířka (cm): 62cm × Výška (cm): 120cm × Hloubka (cm): 70cm |
| Hmotnost | 16 |
| Barva | černá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 70 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 44 cm |
| Nosnost (kg) | 130 kg |
| Šířka (cm) | 62 cm |
| Typ podnože | Kříž |
| Výška (cm) | 120 cm |
| Výška sedu (cm) | 46 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 15 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 16 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Polohování opěradla s aretací |
| Karton1 | 78x59x25 |
| Kříž | plast |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 46-57 |
| šířka sedu | 37 cm |
| Mechanika | Synchronní mechanismus |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | ano |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 110-120 |
| Průměr kříže (cm) | 62 cm |
| Výška područek (cm) | 67 |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | ano |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Polohovací |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |

























