Jídelní židle, béžová, manšestrová látka, HC-X1128 LAN2
Jídelní židle, béžová, manšestrová látka, HC-X1128 LAN2
Jídelní židle HC-X1128 LAN2 od značky Autronic nabízí komfortní sezení díky vysokému polstrování sedáku a opěradla potaženému lanýžovou látkou manšestr v béžovém odstínu. Sedák je vybaven taštičkovými pružinami, které zvyšují pohodlí a přizpůsobivost při sezení. Židle disponuje otočnou funkcí s vratným mechanismem umožňujícím otáčení o 180°, což usnadňuje pohyb a přístup k jídelnímu stolu. Područky jsou součástí čalouněné části, která je pevně spojena s kovovou podnoží v černém matném provedení, jež zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Díky kombinaci kvalitních materiálů a funkčních prvků je židle vhodná pro moderní jídelní prostory s důrazem na pohodlí i design.
Jídelní židle, béžová, manšestrová látka, HC-X1128 LAN2
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Jídelní židle HC-X1128 LAN2 od značky Autronic nabízí komfortní sezení díky vysokému polstrování sedáku a opěradla potaženému lanýžovou látkou manšestr v béžovém odstínu. Sedák je vybaven taštičkovými pružinami, které zvyšují pohodlí a přizpůsobivost při sezení. Židle disponuje otočnou funkcí s vratným mechanismem umožňujícím otáčení o 180°, což usnadňuje pohyb a přístup k jídelnímu stolu. Područky jsou součástí čalouněné části, která je pevně spojena s kovovou podnoží v černém matném provedení, jež zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Díky kombinaci kvalitních materiálů a funkčních prvků je židle vhodná pro moderní jídelní prostory s důrazem na pohodlí i design.
| Unikátní číslo produktu | 349420 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 67 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 44 cm |
| Nosnost (kg) | 150 kg |
| Šířka (cm) | 60 cm |
| Typ podnože | Centrální |
| Výška (cm) | 95 cm |
| Výška sedu (cm) | 50 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 12,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 13 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 2 |
| Highlight 1 | Otočná 180° s vratným mechanismem |
| Otočná | ano |
| Rozměr nohy (cm) | 4 x 2,5 |
| Karton1 | 78x61x61 |
| Barva (vyberte) | béžová#eup349420euv1 |
| šířka sedu | 44 cm |
| Styl | Moderní |
| Druh potahové látky | manšestrová látka |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Výška područek (cm) | 66 |
| Šířka područek (cm) | 9 cm |
| Funkce | Otočná L/P 90° vratný mechanismus |



























