Jídelní židle, modrá, manšestrová látka, DCH-V4009 BLUE6 - Barva (vyberte): modrá#eup349607euv1
Jídelní židle, modrá, manšestrová látka, DCH-V4009 BLUE6
Čalouněná jídelní židle s područkami v světle modrém manšestru nabízí pohodlné sezení s příjemnou texturou látky, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje. Sedák i opěradlo jsou vyplněny měkkou pěnou pro zvýšení komfortu během delšího sezení. Stabilní kovové nohy v černém matném provedení zajišťují pevnou oporu a dlouhou životnost. Područky jsou ergonomicky tvarované a doplňují celkový komfort židle. Design spojuje moderní vzhled s praktickými vlastnostmi vhodnými do jídelních i pracovních prostor.
Jídelní židle, modrá, manšestrová látka, DCH-V4009 BLUE6 - Barva (vyberte): modrá#eup349607euv1
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Čalouněná jídelní židle s područkami v světle modrém manšestru nabízí pohodlné sezení s příjemnou texturou látky, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje. Sedák i opěradlo jsou vyplněny měkkou pěnou pro zvýšení komfortu během delšího sezení. Stabilní kovové nohy v černém matném provedení zajišťují pevnou oporu a dlouhou životnost. Područky jsou ergonomicky tvarované a doplňují celkový komfort židle. Design spojuje moderní vzhled s praktickými vlastnostmi vhodnými do jídelních i pracovních prostor.
| Unikátní číslo produktu | 349607 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Rozměry | Šířka (cm): 60cm × Výška (cm): 85cm × Hloubka (cm): 60cm |
| Hmotnost | 7, 6.7, 6.9 |
| Barva | modrá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 60 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 47 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 60 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 85 cm |
| Výška sedu (cm) | 49,5 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 5,7 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 6,85 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 2 |
| Highlight 1 | manšestrová látka |
| Otočná | NÉ |
| Rozměr nohy (cm) | 3 x 3 |
| Karton1 | 70,5x64,5x53,5 |
| šířka sedu | 44 cm |
| Styl | Moderní |
| Druh potahové látky | manšestrová látka |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Výška područek (cm) | 65 |
| Šířka područek (cm) | 6 cm |













