Kancelářská židle houpací mech., šedá + černá látka, plast. kříž - Barva (vyberte): Šedá#eup193473euv1
Kancelářská židle houpací mech., šedá + černá látka, plast. kříž
Kancelářská židle ve sportovním designu v šedé látce s černými detaily se stane nezbytným doplňkem každého závodníka. Polohovací opěrák, který lze sklopit na 180° a houpací mechanismus zajistí komfortní užívání, stejně tak i bederní polštářek nebo polštářek pod hlavu, které lze odepnout. Židle má také nastavitelné područky, plastový kříž a pogumovaná kolečka vhodná na tvrdé podlahy.
Kancelářská židle houpací mech., šedá + černá látka, plast. kříž - Barva (vyberte): Šedá#eup193473euv1
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Kancelářská židle ve sportovním designu v šedé látce s černými detaily se stane nezbytným doplňkem každého závodníka. Polohovací opěrák, který lze sklopit na 180° a houpací mechanismus zajistí komfortní užívání, stejně tak i bederní polštářek nebo polštářek pod hlavu, které lze odepnout. Židle má také nastavitelné područky, plastový kříž a pogumovaná kolečka vhodná na tvrdé podlahy. Více
Hmotnost: 21.5 kg
Doprava a platba ZDARMA
Původní cena 4 690 Kč.
Ušetříte
10 %(469 Kč).
4 221 Kč
s DPH
Kancelářská židle ve sportovním designu v šedé látce s černými detaily se stane nezbytným doplňkem každého závodníka. Polohovací opěrák, který lze sklopit na 180° a houpací mechanismus zajistí komfortní užívání, stejně tak i bederní polštářek nebo polštářek pod hlavu, které lze odepnout. Židle má také nastavitelné područky, plastový kříž a pogumovaná kolečka vhodná na tvrdé podlahy. Více
Hmotnost: 21.5 kg
Doprava a platba ZDARMA
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Kancelářská židle ve sportovním designu v šedé látce s černými detaily se stane nezbytným doplňkem každého závodníka. Polohovací opěrák, který lze sklopit na 180° a houpací mechanismus zajistí komfortní užívání, stejně tak i bederní polštářek nebo polštářek pod hlavu, které lze odepnout. Židle má také nastavitelné područky, plastový kříž a pogumovaná kolečka vhodná na tvrdé podlahy.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 193473 |
|---|---|
| Barva | Šedá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 67 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 47 cm |
| Nosnost (kg) | 130 kg |
| Šířka (cm) | 69 cm |
| Výška (cm) | 132 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 17,52 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 20,7 kg |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Polohování opěradla 90°- 180° |
| Karton1 | 85x66x29,5 |
| Kříž | plast |
| Kolečka | univerzální |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 42-52 |
| šířka sedu | 53 cm |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | látka |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál kříže | plast |
| Typ područek | 1D jednosměrné nastavení |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |





















